Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14498
Stary 17.07.2011, 13:30
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Wojciechowski po meczu z Borussia - "mamy na pewno lepszy skład od Lecha i Legii, od Wisly takze". Przepraszam bardzo, czy aby Pan Wojciechowski juz czegos takiego nie mowil na poczatku poprzedniego sezonu gdy wygrali z Legią? Bo cos mi sie przypomina, ze juz takie slowa padly z jego ust.
Wojciechowski to jest debil , on żyje pod wpływem chwili , wygra 2 , 3 mecze z rzędu to zaczyna swoje wypociny gadać , ale to nawet dobrze , mamy beke z niego a teraz po wygranym sparingu pewnie już jest w 7 niebie.

Absurdów ciąg dalszy:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Ostatnio edytowane przez Teqcontroller : 17.07.2011 o godz. 13:38.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując