mitmichael napisał(a):

|
Wojciechowski po meczu z Borussia - "mamy na pewno lepszy skład od Lecha i Legii, od Wisly takze". Przepraszam bardzo, czy aby Pan Wojciechowski juz czegos takiego nie mowil na poczatku poprzedniego sezonu gdy wygrali z Legią? Bo cos mi sie przypomina, ze juz takie slowa padly z jego ust.
|
Wojciechowski to jest debil , on żyje pod wpływem chwili , wygra 2 , 3 mecze z rzędu to zaczyna swoje wypociny gadać , ale to nawet dobrze , mamy beke z niego

a teraz po wygranym sparingu pewnie już jest w 7 niebie.
Absurdów ciąg dalszy:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html