Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 17.07.2011, 13:24
Prawda jest taka, ze Messi nie gra jak nie ma przy nim Iniesty i Xaviego - ciekawe co sie stanie jak obaj skoncza kariere. No nic, moj faworyt Brazylia gra dzisiaj - mam nadzieje, ze pokaza w koncu to slynne Joga Bonito
Odpowiedz cytując