Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50409
Stary 17.07.2011, 13:24
Arked napisał(a):Wyświetl post
Jirsak generalnie jest piłkarzem o bardzo wysokich umiejętnościach. Potrafi podać czy strzelić z dystansu jak mało kto w naszej lidze. Ma jednak jedną zasadniczą wadę: skrajne wahania formy. Ten zawodnik nie potrafi zagrać dwóch dobrych meczów z rzędu. Nie ma szans by jakikolwiek trener opierał grę na piłkarzu, po którym nie wiadomo czego się spodziewać. Dlatego nie zagrzał nigdy na dłużej miejsca w pierwszej 11 i raczej już nigdy tego nie zrobi. Nie wiem w czym leży jego problem (psychika?, przygotowanie fizyczne?) ale nie widzę dla niego nadziei.
Być może problemem jest dla Niego klub. Piłka nożna zna tysiące przypadków, że komuś w jednym zespole nie wyszło i po zmianie barw klubowych nagle wszystko zaczęło się układać i zmierzać ku lepszemu. We Wiśle tak na prawdę nie oszukujmy się ale zawiódł, bo oczywiście pełna zgoda, że ma spore umiejętności i kilka razy pokazał niekonwencjonalne zagrania ale to za mało jak na Wisłę.

Zmiana klubu mogła by okazać się dla Niego zbawienna. Chociaż taki zawodnik w zespole to cenne uzupełnienie, bo zawsze można się spodziewać, że Jirsak znów zaskoczy i wyjdzie mu wtedy mecz kiedy drużynie będzie szło gorzej.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując