Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 17.07.2011, 13:23
przecież David Villa w Valenci gral na innej pozycji niz w Barcelonie, tu gra na lewym ataku, ma inne zadanie,dlatego mniej goli strzela
w Valenci gral na srodku chyba.

Odpowiedz cytując