Proud napisał(a):

Inżynieria Naftowa i Gazownicza
Inżynieria Środowiska
To takie kierunki niezbyt trudne (trochę chemii więcej jak na innych) a dające bardzo dobre perspektywy na pracę.
Zresztą, jak chcesz iść na zaoczne to nie powinieneś martwić się o "trudność" studiowania.
|
chemia? ja tylko z chemii c2h5oh znam... to raczej bym się nie nadawał?
