Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2856
Stary 17.07.2011, 13:22
Proud napisał(a):Wyświetl post
Inżynieria Naftowa i Gazownicza


Inżynieria Środowiska


To takie kierunki niezbyt trudne (trochę chemii więcej jak na innych) a dające bardzo dobre perspektywy na pracę.

Zresztą, jak chcesz iść na zaoczne to nie powinieneś martwić się o "trudność" studiowania.
chemia? ja tylko z chemii c2h5oh znam... to raczej bym się nie nadawał?
I
Odpowiedz cytując