tarantulaw2 napisał(a):

Nie jestem fanem Barcelony, nie kibicuję żadnej Hiszpańskiej drużynie.
Owszem, nie strzela tylu goli, ale też ma lepszych zawodników, którzy także potrafią strzelać - Messi, Xavi, Iniesta...
W każdym bądź razie, napisałeś, że cofnął się trochę w rozwoju, co jest lekką paranoją, przecież On ma już 30 lat...
|
To skoro się słabo znasz to nie mów - tu nie chodzi o strzelanie goli tylko jakość gry, skuteczność, błyskotliwość itd. Dla laika Villa przed przyjściem do Barcy był piłkarzem o średniej rozpoznawalnosci bo widzieli go 3, 4 razy w roku. Jakbyś widział 100 meczów Villi w Valencii mówiłbyś co innego. Wiadomo inne otoczenie lepsza drużyna i już błyszczy trochę mniej, ale to nie o sam blask chodzi ale o całego Davida który w Barcelonie znacznie przygasł.
Wtedy Villa był jedyny, magiczny, najlepszy napastnik na świecie, teraz jest tylko bardzo dobry, jeden z najlepszych.