Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 17.07.2011, 13:18
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem fanem Barcelony, nie kibicuję żadnej Hiszpańskiej drużynie.
Owszem, nie strzela tylu goli, ale też ma lepszych zawodników, którzy także potrafią strzelać - Messi, Xavi, Iniesta...

W każdym bądź razie, napisałeś, że cofnął się trochę w rozwoju, co jest lekką paranoją, przecież On ma już 30 lat...
To skoro się słabo znasz to nie mów - tu nie chodzi o strzelanie goli tylko jakość gry, skuteczność, błyskotliwość itd. Dla laika Villa przed przyjściem do Barcy był piłkarzem o średniej rozpoznawalnosci bo widzieli go 3, 4 razy w roku. Jakbyś widział 100 meczów Villi w Valencii mówiłbyś co innego. Wiadomo inne otoczenie lepsza drużyna i już błyszczy trochę mniej, ale to nie o sam blask chodzi ale o całego Davida który w Barcelonie znacznie przygasł.
Wtedy Villa był jedyny, magiczny, najlepszy napastnik na świecie, teraz jest tylko bardzo dobry, jeden z najlepszych.
Ostatnio edytowane przez Angmir : 17.07.2011 o godz. 13:21.
Odpowiedz cytując