Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50408
Stary 17.07.2011, 13:17
Jirasak to idealny rezerwowy, świetna technika użytkowa, podanie, strzał, dobry przegląd pola, waleczny i potrafi po wejściu zmienić oblicze meczu. Wniosek idealny rezerwowy. Tacy też są potrzebni !

A dlaczego nie nadaje się do podstawowej 11-tki. Bo w niej regularnie zawodzi ot co (choć zdarzają mu sie czasem występy świetne). Taki Wilk odwrotnie z reguły gra dobrze, a zdarzają mu sie słabe występy. Dlaczego Iirsak zawodzi ? Nie wiem i pewnie nikt tego do końca nie wie, tak jest i już. Pewnie słaba psychika, taka moja opinia. Gdy jest mecz walki to Jirsak jest pierwszy do zmiany jak pojawia się w wyjściowej jedenastce. Sport to nie tylko umiejętności. Taki Dziekanowski był bardziej utalentowany od Bońka a piłkarsko mu do pięt nie dorastał. Liczy sie charakter nie tylko umiejętności.

Powtórzę więc swoją tezę: Jirsak jest idealny na pod męczonego rywala, zwłaszcza w ataku pozycyjnym i aż dziw bierze że Maaskant go nie wpuścił w II połowie ze Skonto w Rydze.

PS. Gdyby miał charakter Małeckiego to by wymiatał, gdyby ... .
Ostatnio edytowane przez milosz : 17.07.2011 o godz. 13:23.
Odpowiedz cytując