Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 17.07.2011, 13:10
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
Słucham?
Przejście do FCB ewidentnie wpłynęło na jego formę na gorsze... to juz nie jest ten fenomenalny el Guaje - w pojedynkę rozbijający cała drużynę przeciwnika i strzelający raz za razem z każdej pozycji ...

Rozumiem że jesteś fanem Barcy ale tego nie zaklniesz - taka jest prawda David w Barcelonie jest połową siebie z Valencii.
Ostatnio edytowane przez Angmir : 17.07.2011 o godz. 13:13.
Odpowiedz cytując