Wyświetl pojedynczy post
kubanczyk
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50404
Stary 17.07.2011, 12:18
sprawa jest prosta. Jrsak dostalk mnostwo szans, ale nie przekonywal trenerow niczym szczegoilnym to go sadzali na lawie i szuakli lepszych rozwiazan. Jrsak top przecietniak ktoremu wyjdzie 1 mecz na runde. takie cieple kluchy.

takich Jirsakow u nas w lidze jest od groma, tyle ze nasz jest za 700 tys euro.

jego zwolennikom imponuja nie walory sportowe tylko to ze Tomus jest skromny, grzeczny, mily - taki misio. Nie lubia ludzi pewnych siebie, odwaznych majacych swoje zdanie bo sa poprostu slabi.
Odpowiedz cytując