|
sprawa jest prosta. Jrsak dostalk mnostwo szans, ale nie przekonywal trenerow niczym szczegoilnym to go sadzali na lawie i szuakli lepszych rozwiazan. Jrsak top przecietniak ktoremu wyjdzie 1 mecz na runde. takie cieple kluchy.
takich Jirsakow u nas w lidze jest od groma, tyle ze nasz jest za 700 tys euro.
jego zwolennikom imponuja nie walory sportowe tylko to ze Tomus jest skromny, grzeczny, mily - taki misio. Nie lubia ludzi pewnych siebie, odwaznych majacych swoje zdanie bo sa poprostu slabi.
|