Jakubus napisał(a):

|
Zakupiłem już karnet na jesień 2011/2012, jest ktoś w stanie powiedzieć czy mogę zmienić swoje miejsce w obrębie tego samego sektora? Chciałbym siedzieć razem z ziomkami.
|
6. Dokonując zakupu biletu przemyśl kilka razy czy na pewno wybrana przez Ciebie trybuna jest tą, na którą chcesz się wybrać. KAŻDA ZMIANA DECYZJI JUŻ PO WYDRUKOWANIU BILETU UTRUDNIA ŻYCIE ZARÓWNO TOBIE JAK I KASJEROM. Dodatkowo aby tej zmiany dokonać, konieczne jest okazanie paragonu, który otrzymasz w momencie sprzedaży. Nie możesz tego zrobić też później niż w dniu, w którym zakupisz wejściówkę. Jeżeli zjawisz się następnego dnia na nic zda się tłumaczenie, że feralnego zakupu dokonała dziewczyna/brat/tata lub mama ,a także składanie reklamacji czy zażaleń.
Całkiem możliwe, że to samo dotyczy karnetów, zadzwoń do strefy i się zapytaj dokładnie.