Wyświetl pojedynczy post
Marsinel
Junior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków N-H Z.W.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19094
Stary 17.07.2011, 12:14
kornd napisał(a):Wyświetl post
Gdzie ty widzisz te nowe krzesełka na południowej?
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...o_meczu/49714/

Pewnie tutaj kolega widział i nie zauważył, że to narożnik bo pewnie nigdy nie był na stadionie Wisły ;/
Ostatnio edytowane przez Marsinel : 17.07.2011 o godz. 12:26.
Odpowiedz cytując