Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Marsinel
Junior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków N-H Z.W.
Offline
#
19094
17.07.2011, 12:14
kornd
napisał(a):
Gdzie ty widzisz te nowe krzesełka na południowej?
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...o_meczu/49714/
Pewnie tutaj kolega widział i nie zauważył, że to narożnik bo pewnie nigdy nie był na stadionie Wisły ;/
Ostatnio edytowane przez Marsinel : 17.07.2011 o godz. 12:26.
Marsinel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marsinel
Znajdź inne posty napisane przez Marsinel