Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2180
Stary 17.07.2011, 12:13
matko i Ty naprawde wierzysz ze my dostaniemy koszulki jak Real? .. Po Pierwsze sa to stroje "unikalne" dla nich wiec nikt inny takich mial nie bedzie, nawet jesli mamy dostac z kolnierzykami to z pewnoscia beda sie roznic od tych i to zapewne nie malo zreszta ktos wczesniej mowil ze niby maja byc podobne do jednego z projektow Wonskiego wiec jak juz to tym sie mozna sugerowac ;P
Odpowiedz cytując