Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50403
Stary 17.07.2011, 12:05
Kasperczaka i Kulawika nie licze bo oni byli zbyt krótko w Wiśle, a Jirsak u nich też grał (myśle, że tyle samo co u Skorży, napewno nie był na trybunach). Dopiero Maaskant postawił na niego i znalazł mu pozycje w swojej taktyce. Kasperczak kontynuował skład Skorży więc Jirsaka tam nie było, tylko wpuszczany na koncowki, ale już w 1 meczu pod wodzą Kasperczaka Jirsak strzelił gola (wszedł w 62 min) i na drugi mecz co? Ława. Potem znowu 1 skład i znowu ława. Aż na tej ławie i koncowkach spotkan dociagnal do konca ligi czyli de facto tylko 5 meczów. Z Szawle też zaczął na ławie, wszedł i zaliczył asyste. Co z tego wynikło w rewanżu? Ława. Z Karabachem grał już od początku. U Kulawika zagrał 2 mecze w piewszym składzie a ile kolejek prowadził nas zespół Kulawik? No właśnie.
Ostatnio edytowane przez HEDu : 17.07.2011 o godz. 12:12.

Odpowiedz cytując