HEDu napisał(a):

|
Średnio 9-10 meczów na sezon. I to jest szansa? Tyle to powinni może grać juniorzy wprowadzani do drużyny.
|
Tyle to juniorzy mogą grać w Polonii Bytom czy innym Zagłębiu Lubin, a nie w ekipie, od której rok w rok wymaga sie mistrzostwa. W Wiśle nie ma czasu na ogrywanie słabego kopacza / juniora. Nie prezentujesz odpowiedniego poziomu (Jirsak) - jesteś zmiennikiem. Choć i tak pojecie "zmiennik" w przypadku Jirsaka średnio pasuje - to ważne ogniwo, ale są ważniejsze.
Widzi to już którys z kolei trener - więc nie kreuj się jako kogoś bardziej kumatego od nich. Oni widzą Tomka codziennie, ty raz na tydzień.
Jeszcze jedno. Piszesz o Wilku - i tu trafiasz kulą w płot. Przecież Czarek przychodził jako typowa zapchajdziura, a mimo to wywalczył sobie niemal pewne miejsce w wyjściowej jedenastce. Da się ? Da... Tomas nie potrafił. Może wytóżniał się na tle juniorów, nikt nie przeczy. Ale nie rozwinął się jak należy, bywa.