Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Jakubus
Member
Od: 11.2005
Offline
#
5265
17.07.2011, 11:55
Zakupiłem już karnet na jesień 2011/2012, jest ktoś w stanie powiedzieć czy mogę zmienić swoje miejsce w obrębie tego samego sektora? Chciałbym siedzieć razem z ziomkami.
Jakubus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jakubus
Znajdź inne posty napisane przez Jakubus