HEDu napisał(a):

|
Sprawdziłem statystyki dla samej Ekstraklasy, inne rozgrywki mnie nie obchodzą.
|
fajnie że inne rozgrywki cię nie obchodzą , kto by tam się interesował meczami w pucharze uefa czy tam eliminacjami ligi mistrzów , właściwie to taki charakter drugorzedny nikomu niepotrzebny
zapomniałem że nie można się spodziewać obiektywizmu od usera z Jirsakiem w emblemacie
zresztą wogole nie rozumiem twojej wypowiedzi , napisałem wyraźnie że rozegrał połowe spotkań ,a ty potem dodatkowo to podkreślasz jakbym o tym nie napisał, przeczytałes co wogóle pisałem czy z góry założyłes że nikt inny nie może mieć racji ?