Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 17.07.2011, 11:52
Tak jak gdzieś nie dawno przeczytałem jest grupka hejeterów, która na tylko czeka aż Messi gdzieś się potknie. To jest piłkarz wybitny, nie wiem co on takiego zrobił żeby na siłę szukać u niego wad. Chyba jest za dobry.
Odpowiedz cytując