Wyświetl pojedynczy post
ItaloPolak
Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Ludwigshafen

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 17.07.2011, 11:51
Moim zdaniem finał marzeń to Urugwaj vs Chile. Na dzień dzisiejszy to najlepsze drużyny w Ameryce południowej. Juz w grupie grali przeciwko sobie i ten mecz był fantastyczny. Mam nadzieje ze jeszcze Brazylia odpadnie bo ich nie da się oglądać.

Angmir odejdź lepiej od komputera, na zawsze. Najlepiej zwalać wszystko na Messiego zamiast przeanalizować grę zawodników-pajaców a la Tevez, Lavezzi, Burdisso, Gago czy Banega. W kadrze Argentyny na brawa zasłużyli Messi i Agüero.

"Sport drużynowy to improwizacja. Sport indywidualny to perfekcyjność. Możesz rozegrać mecz swojego życia ale zejść z boiska jako przegrany. Możesz strzelić dwa gole ale przegrać 2-4, ponieważ jesteś zależny od innych zawodników", Zbigniew Boniek.

Mam nadzieje ze zrozumiale przetłumaczyłem, ponieważ Pan Boniek powiedział to po włosku.
Odpowiedz cytując