wroobel88 napisał(a):

|
No ale legitymację szkolna ma chyba kolega ważną więc zniżka się mu należy. Do końca września jest teoretycznie uczniem, a od 1 października będzie studentem.
|
ale czy ja jasnowidzem jestem że on od razu po LO czy technikum idzie na studia? może miał rok przerwy i nie ma żadnej legitymacji i dlatego pyta.