Angmir napisał(a):

|
A Messi to powinien zrzec się koszulki reprezentacyjnej jak mu tak przeszkadza - "najlepszy piłkarz świata" udowodnił ze bez Barcelony jest nie wiele lepszy niż Piotr Ćwielong i wiele razy od niego mniej ambitny...
|
czy ty wogóle wiesz co napisałes ?
trzyma cię po jakiejś imprezie od wczoraj ?
a i co z tym Piotrem Ćwielongiem ? pogoda mu nie dopisuje do grania w piłkę a ty o ambicji gadasz
wypowiedz o poziomie sportowym obu zawodników przemilczę
a co to Messi sam gra w tej Argentynie ? sam ma wygrywac wszystkie spotkania ? tylko od niego się czegos wymaga a reszta może się położyc plackiem ?