Wyświetl pojedynczy post
michael
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19093
Stary 17.07.2011, 11:31
Jak dla mnie najważniejsze jest to, że możemy chodzić na mecze na R22 i zdzierac gardła ku chwale ukochanej drużyny, a z czasem stadion będzie miemy nadzieję coraz lepiej wyglądał ;]
Odpowiedz cytując