Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
michael
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście
Offline
#
19093
17.07.2011, 11:31
Jak dla mnie najważniejsze jest to, że możemy chodzić na mecze na R22 i zdzierac gardła ku chwale ukochanej drużyny, a z czasem stadion będzie miemy nadzieję coraz lepiej wyglądał ;]
michael
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michael
Znajdź inne posty napisane przez michael