Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 17.07.2011, 11:26
Niehce bronić Messiego ale i tak był wczoraj najlepszy w barwach Argentyny i na pewno robił więcej na boisku niż Suarez. Jeszcze sędzia pozwalał go kopać i gwizdał co drugi faul na nim. Pozwalał żeby Urugwajczycy opierali się na Argentyńczykach przy pojedynkach główkowych, dał czerwień dla Mascherano za przypadkowe nadepnięcie.
Argentyna jest porostu beznadziejnie ustawiona - nie ma sensu na siłe wstawiać wszystkich gwiazd bo to nie będzie funkcjonować.
Ofensywne trio: Messi-Higuain na szpicy-Aguero byłoby w sam raz.
Jedyna osoba, która powinna zrezygnować z gry w kadrze to beznadziejny Tevez - smieszne, ze Batista w ogole go nie chcial w kadrze, a ugiął się pod presją opinii publicznej.
Argentyna to jest naród przegrany - oni zawsze odpadają pechowo - to co robił Muslera wczoraj.

Co do Copa America to na mnie największe wrażenie zrobiła gra Chile i im kibicuje.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując