Wyświetl pojedynczy post
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 17.07.2011, 11:24
Temat o Copa America to dobry pomysł Dla mnie Wenezuela jest czarnym koniem na tym etapie turnieju. Do tej pory sie bardzo ładnie prezentowali , zobaczymy co pokarzą w meczu z Chile.
Odpowiedz cytując