Temat
:
Copa America 2011
Wy¶wietl pojedynczy post
mi¶qu
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
3
17.07.2011, 11:20
no właśnie? Półfinał Peru - Urugwaj to jakieś zaskoczenie?
Żebyśmy sie dzisiaj nie zdziwili kolejnymi wynikami. Świetny turniej od pierwszego meczu.
POLAK
WĘGIER DWA
BRATANKI!
DUMA DUMA NARODOWA DUMA
mi¶qu
Zobacz publiczny profil
Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć do mi¶qu
ZnajdĽ inne posty napisane przez mi¶qu