m94 napisał(a):

Mysle ze nawet przed meczem na 30 min beda dostepne bilety na wiekszosc sektorow..
Niestety w moim przekonaniu nie bedzie kompletu,sprzedaz idzie wyjatkowo slabo z racji tego nie ma zadnego info na oficjalnej a jakby nie bylo sprzedaz trwa juz 5 dzien
|
Można wiedzieć na czym opierasz swoje przekonanie o słabej sprzedaży?!