wiślak 86 napisał(a):

|
jeżeli nie masz legitymacji nie będziesz miał zniżki. nie ma możliwości przeniesienia karnetu na inną osobę.
|
No ale legitymację szkolna ma chyba kolega ważną więc zniżka się mu należy. Do końca września jest teoretycznie uczniem, a od 1 października będzie studentem.