Marcinnno napisał(a):

|
Mam trzy pytania odnośnie karnetów. Od października będę studentem rzecz jasna nie posiadam jeszcze legitymacji studenckiej czy też mam prawo ubiegać się o zniżkę ? Kiedy zostanie uruchomiona sprzedaż biletów online ? W razie tego gdy nie będę mógł iść na mecz będzie możliwość '' przepisania'' karnetu na inną osobę ?
|
jeżeli nie masz legitymacji nie będziesz miał zniżki. nie ma możliwości przeniesienia karnetu na inną osobę.