Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jerry1990
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
5260
17.07.2011, 10:16
We wtorek około 16, nie będzie problemu z kupieniem biletów? Jak myślicie?
jerry1990
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jerry1990
Znajdź inne posty napisane przez jerry1990