bonawentura napisał(a):

|
20 minut gry to dla mnie żadna szansa. Chodziło mi o to, że gdyby stawiał na niego od początku w pierwszym składzie, miast sadzać go na ławie, to chłopak może by się rozkręcił, a tak, to żadnego pożytku z niego nie mamy.
|
ilość występów , od pierwszej minuty i czas gry Jirsaka ( liga , PP , PE , europejskie puchary )
07/08: 35 występów , 16 w pierwszym składzie , czas gry :1788
08/09: 34 występy , 17 w pierwszym składzie , czas gry : 1755
09/10: 34 występy , 17 w pierwszym składzie , czas gry: 1652
10//11: 25 występów , 17 w pierwszynm składzie , czas gry 1421
naprawde włóżcie sobie między bajki historie że nikt nie dał prawdziwej szansy Jirsakowi , jak widać w każdym sezonie przynajmniej w połowie spotkań ( około ) był podstawowym zawodnikiem . Szans miał od groma .