Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1947
Stary 17.07.2011, 10:06
Powinny być, Skonto to nie jest taki rywal, że falangi na stadion będą szły. Ale obserwuj oficjalną, tam będą bliżej spotkania, czyli jutro podawać czy i ile zostało biletów na mecz. Napewno pojawi sie też informacja w dniu meczu.
Odpowiedz cytując