|
Przyszłośc Jirsaka to jedna z większych zagadek w zespole
rok kontraktu , bardzo duże pieniądze wydane na jego transfer . IMo gdyby przyszedł chociaz za połowe tej kwoty za którą przyszedł (650-700 tys euro ) , zapewne nie byłby aż tak krytykowany .
Ze strony klubu koniecznością jest podpisanie z nim nowego kontraktu . Piszę to nawet nie mówiąc o jego umiejętnościach , ale o szansy na zwrot wyłożonych pieniędzy w przeszłości . Jirsak na zmiennika będzie zawsze dobry . Pytanie tylko czy sam będzie chciał dalej iść tą drogą . W tym sezonie zapewne będzie miał jeszcze gorzej o regularną grę bo konkurencja jest naprawde ogromna .
Osobiście traktuję go na równi z Polakami w Wiśle , co zresztą podkreśla tez wielu polskich piłkarzy . Zanim się obudziliśmy Tomas jest jednym z 3 najdłużej grających w Wiśle piłkarzy . Co najlepsze jednak wciąż najlepsze lata gry w piłkę ma przed sobą .
|