Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22742
Stary 17.07.2011, 09:13
Mam trzy pytania odnośnie karnetów. Od października będę studentem rzecz jasna nie posiadam jeszcze legitymacji studenckiej czy też mam prawo ubiegać się o zniżkę ? Kiedy zostanie uruchomiona sprzedaż biletów online ? W razie tego gdy nie będę mógł iść na mecz będzie możliwość '' przepisania'' karnetu na inną osobę ?
Odpowiedz cytując