Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1945
Stary 17.07.2011, 09:05
skeba napisał(a):Wyświetl post
Może nie będziesz miał okazji oglądać już Wisły, bo nie przejdą Skonto.
Ludzie, może tak najpierw przejdźmy Skonto, a później myślmy o Litexie, bo będzie jak z Karabachem albo Valarenga i będzie śmiech.
Nie no, aż tak bardzo bym nie dramatyzował. Skonto prezentuje podobny poziom do Szawli z ubiegłorocznej przygody Wisły w europejskich pucharach. W Krakowie nie ma innej opcji jak strzelenie jeszcze kilku bramek. Zawodnicy muszą się skoncentrować i przejść Skonto, kibice już mogą ostrzyć sobie apetyty na pojedynek z Bułgarami.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując