Nie ma takiego tematu więc małe OT

- Argentyna to są lamusy - od kilkunastu lat nic nie zdobyli - nie wiem czemu do kadry idą tam tacy słabi trenerzy? Taki potencjał i tak roztrwoniony. U siebie żeby już odpaść na tym etapie? Porażka po całości - teraz tytuł pewnie zdobędzie Brazylia 4 z kolei?
Podobne lamusy to chyba Arsenal - po MU najbogatszy klub w Anglii - a od 7 lat nie mogą nic wygrać. Zawsze drudzy albo 3

No ale za to klub generuje spore zyski a zespół gra ładnie dla "oka" - więc właściciele są zadowoleni. Kibice chyba mniej.