|
Ta, biedny Tomas, przez 4 lata 3 trenerów sie na nim nie poznało
Zarówno w rundzie jesiennej jak i na wiosne ostatniego sezonu miał wszystko czego potrzebował
Idealne dla niego ustawienie, gdzie Sobolewski asekuruje i walczy w srodku za nim a przed nim maja błyszczeć Garguła albo Melikson.
I jak zwykle po jednym super meczu(Legia, Ruch) a w nastepnych przypomina o tym, że jest na boisku, jak schodzi na zmiane
Fajny chłopak, troche momentów radości nam dostarczył, niech dogra do konca kontrakt , dostanie pamiatkowy puchar
i wraca na swoje miejsce czyli do Górnika Zabrze albo innego Banika Ostrava
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|