Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1942
Stary 16.07.2011, 23:56
Cytat:
Wyjezdzam na urlop, niestety nie wroce na 2.08 ... jaka jest szansa ze własnie zagramy w środe rewanż u siebie tj. 3.08 ? Wie ktoś coś na ten temat , albo kiedy chociaż bedzie wiadomo ?
Może nie będziesz miał okazji oglądać już Wisły, bo nie przejdą Skonto.
Ludzie, może tak najpierw przejdźmy Skonto, a później myślmy o Litexie, bo będzie jak z Karabachem albo Valarenga i będzie śmiech.
Odpowiedz cytując