Cytat:
Wyjezdzam na urlop, niestety nie wroce na 2.08 ... jaka jest szansa ze własnie zagramy w środe rewanż u siebie tj. 3.08 ? Wie ktoś coś na ten temat , albo kiedy chociaż bedzie wiadomo ?
|
Może nie będziesz miał okazji oglądać już Wisły, bo nie przejdą Skonto.
Ludzie, może tak najpierw przejdźmy Skonto, a później myślmy o Litexie, bo będzie jak z Karabachem albo Valarenga i będzie śmiech.