Acima napisał(a):

|
Poza tym nie przypominam sobie nigdy wcześniej w historii polskiej ligi by jakiś zespół grał dobrze w europie i przegrywał w rodzimych rozgrywkach.
|
Młody jesteś. W 91 jak Legia dotarła do półfinału PZP, w lidze broniła się przed spadkiem. Ostatecznie zajęła 9 miejsce na 16 drużyn.