Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14494
Stary 16.07.2011, 23:16
Acima napisał(a):Wyświetl post
Poza tym nie przypominam sobie nigdy wcześniej w historii polskiej ligi by jakiś zespół grał dobrze w europie i przegrywał w rodzimych rozgrywkach.
Młody jesteś. W 91 jak Legia dotarła do półfinału PZP, w lidze broniła się przed spadkiem. Ostatecznie zajęła 9 miejsce na 16 drużyn.
Odpowiedz cytując