power1928 napisał(a):

|
Sam Smok napisał że nie jest to ta sama osoba, która przebiera się w kostium smoka na meczu. To ten cały udany użytkownik NK i facebook'aKamil Tomulec czy jakoś tak, głupoty wpisuje itd.. Radziłbym nie dodawać go do znajomych.
|
Z tego co się orientuje to chyba są dwa profile:
1.
http://www.facebook.com/search.php?q=kamil%20tomulec&init=quick&tas=0.3567 3187551800245&ref=ts#!/profile.php?id=1385719576&sk=wall
2.
http://www.facebook.com/search.php?q=kamil%20tomulec&init=quick&tas=0.3567 3187551800245&ref=ts#!/pages/Smok-Wi%C5%9Blacki/171480272913842
O Jirsaku i porodzie jego.. lubej

pisał jakiś czas temu ten drugi (Wiślacki Smok).
EDIT: Spoko, może tak jest. Podałam tylko
