Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12190
Stary 16.07.2011, 23:14
power1928 napisał(a):Wyświetl post
Sam Smok napisał że nie jest to ta sama osoba, która przebiera się w kostium smoka na meczu. To ten cały udany użytkownik NK i facebook'aKamil Tomulec czy jakoś tak, głupoty wpisuje itd.. Radziłbym nie dodawać go do znajomych.
Z tego co się orientuje to chyba są dwa profile:
1. http://www.facebook.com/search.php?q=kamil%20tomulec&init=quick&tas=0.3567 3187551800245&ref=ts#!/profile.php?id=1385719576&sk=wall

2. http://www.facebook.com/search.php?q=kamil%20tomulec&init=quick&tas=0.3567 3187551800245&ref=ts#!/pages/Smok-Wi%C5%9Blacki/171480272913842

O Jirsaku i porodzie jego.. lubej pisał jakiś czas temu ten drugi (Wiślacki Smok).

EDIT: Spoko, może tak jest. Podałam tylko
Ostatnio edytowane przez masterlag : 17.07.2011 o godz. 11:01.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując