Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50391
Stary 16.07.2011, 23:13
tofik napisał(a):Wyświetl post
Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby ktoś Kirma chciał kupić. To są czyjeś wymysły, facet się przecież leczy na Slowenii.
A co do Jirsaka. Na pewno mu się kontrakt skończy i się pożegnamy. Gdyby ktoś normalny rządził przed Holendrami myślę, że tak długo by go pod kloszem nie trzymali. Facet skorzystał na tym bezkrólewiu i nieźle się ustawił. Imo prezentuje poziom na dolne rejony tabeli.
A co miał iść do zarządu i powiedzieć?
- Ee nie dajecie mi szans więc was pierdo.... i odchodzę!
?

Myślę, że od niego to akurat najmniej zależało. Skoro jest piłkarsko słabszy od innych to nie wywalczył miejsca w składzie. A czy jest słabszy to tak na dobrą sprawę nie wiadomo, bo nikt na niego nigdy nie stawiał. Wisła to nie Cracovia, gdzie przychodzi zawodnik byle jaki daje mu się pograć bo nie ma lepszych. Tutaj liczy się wynik, nie ma czasu na aklimatyzację, czy szukanie formy. Więcej takich było. Podobno dobrych, ale bez siły przebicia np. Rios, Thwaite, czy Baretto. Jeżeli chodzi o polskich to np Niedzielan.

A czy się Jirsak nieźle ustawił to też ciężko powiedzieć. bo nikt z nas go nie zna. Może to że przyszedł do Wisły było jego największym życiowym błędem? Czymś co zastopowało jego karierę? Gdyby poszedł do dobrego klubu, ale takiego w którym nie ma ciśnienia i presji, załóżmy do GKS Bełchatów, dziś mógłby być gwiazdą ligi i szansami na transfer do zachodniego klubu?



Odpowiedz cytując