Michal_1990 napisał(a):

Tomas Jirsak zawodzi, bo Skorża nigdy tak naprawdę na niego nie postawił. A mógł to zrobić od początku, zwłaszcza, że Jirsak, gdy przychodził do Wisły, był wyróżniającym się graczem MME. Jak już został kupiony, to powinien jak najczęściej grać, a nie siedzieć na ławie.