Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50389
Stary 16.07.2011, 22:32
Michal_1990 napisał(a):Wyświetl post
Mówisz mądrzej niż ksiądz w mojej parafii.
A to opinia Zycha: CZEMU TOMAS JIRSAK ZAWODZI?
http://przemyslaw-zych.blogspot.com/...nsa.html#links
Tomas Jirsak zawodzi, bo Skorża nigdy tak naprawdę na niego nie postawił. A mógł to zrobić od początku, zwłaszcza, że Jirsak, gdy przychodził do Wisły, był wyróżniającym się graczem MME. Jak już został kupiony, to powinien jak najczęściej grać, a nie siedzieć na ławie.
Odpowiedz cytując