Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.07.2011, 21:37
Pancratius napisał(a):Wyświetl post
Może by ktoś podał ile osób oglądało mecz Lecha z Juventusem albo z Manchesterem i będzie miał mniej więcej obraz ile to osób zobaczy nas w LM.A że to elitarne rozgrywki które zdarzają się w Polsce raz na kilkanaście lat to będzie tych osób troszkę więcej;p
No właśnie to próbuję wytłumaczyć, ale niektórzy wierzą, że przy ewentualnych meczach Wisły w LM przed TV zasiądzie 1/3 Polski...

Najwyższa oglądalność meczów Lecha wyniosła 2,9 mln.Ale był to w rewanżowym meczu z Juventusem, a więc po wcześniejszych dobrych występach.Ogólnie wahało to się w okolicach dwóch mln.
http://media2.pl/badania/71974-kolej...ln-widzow.html
Odpowiedz cytując