Niepolomice napisał(a):

Wyjezdzam na urlop, niestety nie wroce na 2.08 ... jaka jest szansa ze własnie zagramy w środe rewanż u siebie tj. 3.08 ? Wie ktoś coś na ten temat , albo kiedy chociaż bedzie wiadomo ?
|
O tym kiedy zagramy ze Skonto dowiedzieliśmy się 8 dni po losowaniu. Nie jestem pewny ale to chyba kluby ustalają między sobą, kiedy rozgrywane są oba mecze. Jeżeli się mylę to przepraszam i proszę o poprawienie.