Wyświetl pojedynczy post
Niepolomice
Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1932
Stary 16.07.2011, 21:11
Wyjezdzam na urlop, niestety nie wroce na 2.08 ... jaka jest szansa ze własnie zagramy w środe rewanż u siebie tj. 3.08 ? Wie ktoś coś na ten temat , albo kiedy chociaż bedzie wiadomo ?
Odpowiedz cytując