Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Niepolomice
Member
Od: 05.2010
Offline
#
1932
16.07.2011, 21:11
Wyjezdzam na urlop, niestety nie wroce na 2.08 ... jaka jest szansa ze własnie zagramy w środe rewanż u siebie tj. 3.08
? Wie ktoś coś na ten temat , albo kiedy chociaż bedzie wiadomo ?
Niepolomice
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Niepolomice
Znajdź inne posty napisane przez Niepolomice