|
Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby ktoś Kirma chciał kupić. To są czyjeś wymysły, facet się przecież leczy na Slowenii.
A co do Jirsaka. Na pewno mu się kontrakt skończy i się pożegnamy. Gdyby ktoś normalny rządził przed Holendrami myślę, że tak długo by go pod kloszem nie trzymali. Facet skorzystał na tym bezkrólewiu i nieźle się ustawił. Imo prezentuje poziom na dolne rejony tabeli.
. .
|