Wyświetl pojedynczy post
Pancratius
Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#952
Stary 16.07.2011, 20:53
Może by ktoś podał ile osób oglądało mecz Lecha z Juventusem albo z Manchesterem i będzie miał mniej więcej obraz ile to osób zobaczy nas w LM.A że to elitarne rozgrywki które zdarzają się w Polsce raz na kilkanaście lat to będzie tych osób troszkę więcej;p
Odpowiedz cytując