|
Może by ktoś podał ile osób oglądało mecz Lecha z Juventusem albo z Manchesterem i będzie miał mniej więcej obraz ile to osób zobaczy nas w LM.A że to elitarne rozgrywki które zdarzają się w Polsce raz na kilkanaście lat to będzie tych osób troszkę więcej;p
|