Miałem na czacie na facebooku ładnie posegregowanych znajomych w grupy. A tu włączam FB i w czacie mam napis: "Szybszy sposób wymiany wiadomościWystarczy kliknąć, aby zacząć rozmowę ze znajomymi, z którymi najczęściej wymieniasz wiadomości."
I mam dostępnych znajomych tylko z grup które były włączone na "dostepny".
Jak wyłączyć ten skur****ński napis żeby było tak jak wcześniej?
Zamieszczam screena:

______________
Czat normalnie____________________
Czat po otwarciu