Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22736
Stary 16.07.2011, 19:35
Miałem na czacie na facebooku ładnie posegregowanych znajomych w grupy. A tu włączam FB i w czacie mam napis: "Szybszy sposób wymiany wiadomościWystarczy kliknąć, aby zacząć rozmowę ze znajomymi, z którymi najczęściej wymieniasz wiadomości."

I mam dostępnych znajomych tylko z grup które były włączone na "dostepny".


Jak wyłączyć ten skur****ński napis żeby było tak jak wcześniej?

Zamieszczam screena:


______________Czat normalnie____________________ Czat po otwarciu
Powód: screenshot
Ostatnio edytowane przez Mistel : 16.07.2011 o godz. 19:49.
Odpowiedz cytując