lorddavy napisał(a):

|
Dlaczego my rozpoczynamy ligę dopiero za 2 tygodnie? Nie jestem w stanie tego pojąć. Niemal wszyscy z naszego regionu już grają: Austriacy, Słowacy, Słoweńcy, Szwajcarzy, Ukraińcy, Węgrzy... Nie ma jak wystawiać w pucharach drużyny bez rytmu meczowego. Nie wiem skąd się biorą ludzie odpowiedzialni za ustalanie terminarzu rozgrywek - to jest zwykły sabotaż.
|
Podobno Canal+ sie sprzeciwia bo w lipcu ludzie sa na wakacjach i nie ogladaja TV - ciekawe skąd taka logika bo przecież sierpień to tez miesiąc wakacyjny

Lepiej by bylo zagrać teraz te 2 kolejki kiedy są fajne warunki niż potem kopać się w błocie i śniegu do połowy grudnia.