Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14481
Stary 16.07.2011, 19:20
lorddavy napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego my rozpoczynamy ligę dopiero za 2 tygodnie? Nie jestem w stanie tego pojąć. Niemal wszyscy z naszego regionu już grają: Austriacy, Słowacy, Słoweńcy, Szwajcarzy, Ukraińcy, Węgrzy... Nie ma jak wystawiać w pucharach drużyny bez rytmu meczowego. Nie wiem skąd się biorą ludzie odpowiedzialni za ustalanie terminarzu rozgrywek - to jest zwykły sabotaż.
Podobno Canal+ sie sprzeciwia bo w lipcu ludzie sa na wakacjach i nie ogladaja TV - ciekawe skąd taka logika bo przecież sierpień to tez miesiąc wakacyjny
Lepiej by bylo zagrać teraz te 2 kolejki kiedy są fajne warunki niż potem kopać się w błocie i śniegu do połowy grudnia.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując