Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14476
Stary 16.07.2011, 18:44
Dlaczego my rozpoczynamy ligę dopiero za 2 tygodnie? Nie jestem w stanie tego pojąć. Niemal wszyscy z naszego regionu już grają: Austriacy, Słowacy, Słoweńcy, Szwajcarzy, Ukraińcy, Węgrzy... Nie ma jak wystawiać w pucharach drużyny bez rytmu meczowego. Nie wiem skąd się biorą ludzie odpowiedzialni za ustalanie terminarzu rozgrywek - to jest zwykły sabotaż.
Odpowiedz cytując