Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14473
Stary 16.07.2011, 18:14
felipe napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe co pokaże Groclin, wszak jak na ich obecne realia wystawił chyba najmocniejszy skład (wg gazeta.pl).

Osobiście liczę na mały programowy oklep, jakoś wzbudzają we mnie niechęć od zawsze
Polonia prowadzi 2-1, Wojciechowski bedzie w ekstazie jak Legia po meczu z Arsenalem a skonczy sie w lidze jak zawsze.
Odpowiedz cytując