felipe napisał(a):

Ciekawe co pokaże Groclin, wszak jak na ich obecne realia wystawił chyba najmocniejszy skład (wg gazeta.pl).
Osobiście liczę na mały programowy oklep, jakoś wzbudzają we mnie niechęć od zawsze
|
Polonia prowadzi 2-1, Wojciechowski bedzie w ekstazie jak Legia po meczu z Arsenalem a skonczy sie w lidze jak zawsze.