|
Irytuje mnie to najeżdżanie na Małeckiego części Forumowiczów. Co najmniej jakby miał kilkanaście kilo nadwagi i brzuszek piwny...
Popracował nad mięśniami i siłą, to teraz skoncentruje się na szybkości. Skoro my widzimy, że mu jej brakuje, to tym bardziej widzi to on i sztab szkoleniowy.
|